У Тернополі відбулася презентація трьох українських бестселерів

Опубліковано:
5 Червня, 2015 о 12:02

У вівторок, 2 червня в смт. В. Березовиця відбулася презентація трьох українських бестселерів: «Йосиф Сліпий. Спомини» та книг Кирила Королевського «Уніятизм» і «Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)».

 Презентація відбувалася у Тернопільській Вищій Духовній Семінарії, участь у якій взяли: редактор та упорядник  наукової  книги «Йосиф Сліпий. Спомини» о. д-р Іван Дацько та д-р Марія Горяча, редактор книги «Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)» д-р Тарас Шманько, а також науковий співробітник Інституту екуменічних студій Тарас Курилець.

 

Книга «Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)» – на сьогоднішній день найповніша біографія митрополита. Книга написана ще 50 років тому, отцем Кирилом Королевським, французом, справжнє ім’я якого Жан Франсуа Шарон.

 

«Кирило Королевський – це не персонаж історії. Він є з нами. Своїм суб’єктивним поглядом він намагався найбільш об’єктивно висвітлити постать Андрея Шептицького», – каже д-р Тарас Шманько

 

«Уніятизм» книга, що вийшла у 1927 році і містить роздуми Кирила Королевського про явище уніятизму. Цю назву він ввів у богословський лексикон близько 80-ти років тому. Як зазначив о. Іван Дацько: «К. Королевський – найбільший знаток християнського Сходу».

 

Книга «Йосиф Сліпий. Спомини» – це особисті спогади Патріарха Йосифа Сліпого. Видання приурочене 30-тій річниці смерті Патріарха. Після презентації на Форумі Видавців 2014,книжка одразу стала бестселером. Іван Дацько зазначив, що у книзі числиться близько 500 прізвищ. Цю працю варто трактувати в контексті світу, світової церкви. «Я взявся за цей почин, щоб знову сказати патріархові “дякую”», – каже о. д-р. Іван Дацько. Тираж 2500 примірників, проте видавці планують випустити ще один наклад. Ціна книг «Йосиф Сліпий. Спомини» та «Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)» 150 грн, але підніматиметься відносно курсу доллара, вартість книги «Уніятизм» 35 грн.

 

Марта Журавель

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: