Більше десяти ділянок на останній сесії міські депутати погодили для продажу на аукціоні. Частину земель продадуть у власність, на інші продаватимуть лише право оренди на 10 років.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як пише “20 хвилин“, тернопільська земля нечасто йде з аукціону, як у випадку з 11 ділянками, які міськрада планує невдовзі виставити на продаж.
Рішення щодо аукціонів приймали рідко. Частіше землю відчужували за допомогою різних схем: безоплатно надавали її комунальним підприємствам для інвестпроектів, реконструкції зупинок громадського транспорту з будівництвом магазину тощо.