Працівники управління муніципальної поліції демонтували виносні щити та щити на турнікетах, електроопорах. Пояснили це тим, що вони розміщені без відповідних погоджень та в заборонених місцях.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За повідомленням прес-служби Тернопільської міськради, всього знесли 21 рекламну конструкцію. Їх передали на зберігання у комунальне підприємство міської ради ” Тернопільелектротранс”.
Як відомо, наприкінці серпня міський голова Тернополя підписав розпорядження про обстеження виносних рекламних щитів, які розміщені на території Тернополя, та дав доручення здійснити демонтаж щитів, які розміщені без дозвільних документів та в заборонених місцях.