3 жовтня на вулицях міста Тернополя, довготерміновим спостерігачем Громадянської мережі ОПОРА, було зафіксовано маршрутне таксі з агітацією політичної партії «Воля». 

 Кандидати  у депутати від місцевої організації політичної партії  «Воля» станом на 1 жовтня уже зареєстровані  Тернопільською міською виборчою комісією для участі в виборах. Тому відповідно до ч.2 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори»  ця політична сила уже має право проводити свою політичну агітацію.

 

Але, варто наголосити, що відповідно до п.6 ч.9 ст.60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та в середині транспортних засобів громадського користування, тому ОПОРА вбачає у цьому випадку порушення ЗУ «Про місцеві вибори».

 

Нагадуємо, що відповідно до ч.1 ст.54 ЗУ «Про місцеві вибори» «передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів».

 

                                                                                                                 

За коментарями звертайтеся:

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА

в Тернопільській області

Ігор Процик тел. 0634546661

прес-секретар Ольга Галушка  тел. 0932380812

e-mail: ternopil@opora.org.ua

 

 

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: