Водіям тернопільських маршруток заборонено пускати волонтерів, які збирають гроші на лікування чи потреби ніби то бійцям АТО. Про це розповів начальник управління транспорту, зв’язку та комунікацій Ігор Мединський. Проте, наразі ця заборона є лише словесною, тому у міському транспорті і далі можна побачити, як збирають кошти на потреби бійців АТО, або хворих.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами Ігоря Мединського, кілька раз він уже звертався і до правоохоронців, а також до самих водіїв з проханням не пускати таких людей у транспорт, проте результату це не дало ніякого.
– Я двічі звертався до міліції про те, щоб заборонити збір будь-яких коштів на потреби у громадському транспорті і здійснювати контроль. Я говорив неодноразово і водіям про це, але ж не можу я їздити в кожній маршрутці чи тролейбусі і контрулювати їх. Звісно, що це відводілкає і пасажирів і водіїв і тим самим порушується безпека, – розповів ДОБІ Ігор Мединський.
До слова, у Івано-Франківську та у Львові між волонтерськими організаціями вже кілька місяців існує домовленість про те, що збирати кошти на потреби бійців АТО чи хворих людей у маршрутках чи тролейбусах не можна.