Поклонитись іконі «Всецариця» можна до 7 червня.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За сприяння керуючого Тернопільської єпархії архієпископа Нестора на Тернопільщину, для поклоніння вірних, прибула чудотворна Чудотворна ікона Божої Матері, іменована «Всецариця», яка перебуває на Святій горі Афон у Греції, у Ватопедському монастирі.
Реліквію урочисто зустріли сьогодні на перехресті вулиць Лесі Українки та Клима Савура у Тернополі. Зустрічав святиню архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор разом із духовенством. Хресною ходою ікону пронесли до храму Різдва Пресвятої Богородиці.
Чудотворна ікона “Всецариця” перебуватиме тут до 7 червня, повідомили у єпархії.
Довідка: Ікона «Всецари́ця» («Пантанасса»)— одна з найзнаменитіших у світі. Ця невелика ікона XVII століття з давніх часів приваблювала в монастир чималу кількість паломників, що шукали заступництва і втіхи у Пречистої Діви. Відомі багаточисельні випадки зцілень від раку, що стались після молитви перед «Всецарицею». Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється, в тому числі, і в допомозі батькам, що моляться за своїх дітей, котрі піддались полону наркоманії.