У Тернопіль повернулися борці з дезертирами та алкоголіками

Опубліковано:
12 Червня, 2016 о 12:23

У Тернополі 10 червня в урочистій обстановці зустріли близько 20 воїнів зонального відділу Військової служби правопорядку, які з початку року виконували завдання у зоні проведення АТО на Донбасі.

 

Як повідомляє За Збручем вшанувати військовослужбовців, котрі служили на Луганщині прибули представники обласної державної адміністрації, міської ради, духовенства, місцевих бізнес кругів та благодійних організацій.

 

За словами начальника Тернопільського зонального відділу ВСП полковника Івана Бугая, у зоні АТО військовослужбовці виконували завдання щодо боротьби з диверсійно-розвідувальними групами бойовиків, дотриманням військової дисципліни та правопорядку серед військовослужбовців Збройних Сил України та співпрацювали з місцевим населенням, які проживають у районі конфлікту.

 

– Наші військовослужбовці з початку проведення АТО з 2014 року беруть безпосередню участь на сході України. Цього разу вони в чергове з честю виконали поставлені завдання та живими і здоровими повернулися до рідних домівок, – зазначив полковник Іван Бугай.

 

За сумлінне виконання службових обов’язків низку військовослужбовців було нагороджено грамотами, відзнаками та заохочено.

 

Василь Лабай

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Михайло Тимошик
14:47, 21 Серпня, 2026

Михайло Тимошик: «Історія Тернопільщини не повинна зникати разом із предметами та людьми, які її пам’ятають»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: