Спеціальний майданчик для занять екстремальними видами спорту відкриють в парку “Топільче” 26 серпня, кажуть в міському управлінні культури і мистецтв. На увесь проект з міського бюджету виділили 400 000 грн.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Зараз ми тільки почали освоювати ці кошти, – розповідає начальник цього управління Василь Кармазин. – На облаштування екстрим-парку піде 273 тис грн. Решта – 117 тис грн – на закупівлю обладнання. Це будуть спеціальні металеві конструкції для катання на скейтах та велосипедах.
Сьогодні вже почали облаштовувати цей майданчик, розповів пан Кармазин.
Нагадаємо, місце для екстрим-парку шукали декілька років. Спочатку його хотіли облаштовувати в парку ім. Шевченка, потім – на бульварі Куліша. Але після погодження із молоддю, зупинилися на гідропарку.