На черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про прийняття у комунальну власність міста гуртожитків за адресою вул. Збаразька, 35 та 37.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Завдяки цьому рішенню, мешканці гуртожитків нарешті зможуть приватизувати свої кімнати, – говорить з цього приводу міський голова. – Окрім того, було прийнято рішення про встановлення для цих будинків спеціальної модульної котельні, яка забезпечить подачу тепла у кімнати гуртожитків».