Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на сторінці в Facebook. НП сталося у середу, 5 жовтня. В результаті події було пошкоджено багато будівель.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Сьогодні рашистскі “мавпи з гранатами” знову поставили під загрозу життя наших громадян, які залишилися на тимчасово окупованій території. Вранці вибухнули привезені з Росії боєприпаси. Пошкоджено 7 шкіл, 3 сади і лікарня, житлові будинки, півміста залишилося без електроенергії, знеструмлена шахта”, – написав Жебрівський.
“На жаль, так буде тривати, поки окупанти не виметуться з нашої землі, їх заплямовані кров’ю поплічники не опиняться у в’язниці, а громадяни, які стали жертвами російської інформаційної агресії, не протверезіють”, – додав він.