У Тернополі представили йогурти з квітково-фруктовими смаками
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 24 Вересня, 2025 о 17:12
12.08.2026
18:48:39
Компанія «Молокія» презентувала нову серію йогуртів, які поєднують унікальні смакові комбінації: троянда з суницею, мальва з грушею та жасмин з персиком. Це перший подібний продукт на українському ринку.
Авторкою візуального оформлення стала художниця Ліліт Саркісян. Спеціально для проєкту вона створила серію картин, які адаптували для дизайну упаковки.
«Мої кaртини дихaють, як сaме життя», — сказала мисткиня.
У компанії пояснюють, що нова лінійка має на меті здивувати покупців.
«Квіткові смaки — це новaторський крок, aдже тaкого в Укрaїні ще не було. Ми прaгнули подaрувaти людям рaдість через нові смaкові відчуття», — наголосила директорка з маркетингу «Молокія» Тетяна Коровіна.
Над рецептурами команда працювала кілька місяців. Головний технолог Борис Лукіянчук розповів, що протестували понад 40 варіантів, щоб знайти оптимальний баланс між квітами й фруктами.
Йогурти вже доступні у продажу й поєднують гастрономічний експеримент із мистецьким підходом.
11:43, 7 Серпня, 2026
06:13, 7 Серпня, 2026
21:02, 3 Серпня, 2026