Чоловік купив зіпсований йогурт від «Молокії» на Волині (Фото)
- Опубліковано: Настя Острозька
- —
- 7 Травня, 2018 о 22:43
25.06.2026
02:19:04
Інцидент трапився у Ковелі. Чоловік купив зіпсований тернопільський йогурт від «Молокії», про це повідомив в фейсбуці на своїй сторінці Сергій Осійчук.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026