У Тернополі 11 березня відключать воду в кількох будинках
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 10 Березня, 2026 о 21:10
23.06.2026
05:40:44
Комунальне підприємство “Тернопільводоканал” повідомляє про тимчасове припинення водопостачання на частині вулиці Михайла Вербицького.
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водопровідній мережі 11 березня з 9:00 до 17:00 буде відсутня подача холодної води за адресами: вул. Михайла Вербицького, будинки № 6, 8, 8А та 10.
У водоканалі просять вибачити за тимчасові незручності та рекомендують завчасно зробити необхідний запас води.
На Тернопільщині жінка незаконно перереєструвала землю зниклого безвісти військового
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026