У Шумській громаді відкрили меморіальну дошку Тимофію Антощуку
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 3 Квітня, 2024 о 18:13
У Шумській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Тимофію Антощуку. Встановили її на фасаді гімназії у селі Шумбар.
Вшанувати пам’ять полеглого воїна прийшли рідні, друзі, близькі, працівники школи, представники влади й духовенства, а також місцеві жителі.
Священник відслужив панахиду й освятив меморіальну дошку. Присутні хвилиною мовчання вшанували військового і покладали квіти.
«Тимофій Антощук народився 1990 року у селі Шумбар. Протягом 2015-2016 років захищав Україну на Донеччині, згодом був демобілізований. Він працював за кордоном. Коли почалася повномасштабна війна, то Тимофій повернувся. З березня 2022 року призваний на службу в Збройні сили України. Чоловік був заступником командира групи загону спецпризначення. Загинув 27 листопада 2022 року, поблизу міста Бахмут. Боєць похований на Микулинецькому кладовищі у місті Тернопіль», – написали на сторінці Шумської громади у мережі Facebook.
23:01, 6 Грудня, 2025
17:08, 28 Листопада, 2025
12:44, 24 Листопада, 2025