Нещастя трапилося 13 жовтня в післяобідню пору. Тіло невідомого чоловіка люди побачили на тротуарі неподалік від будинку культури залізничників, – повідомляє 0352.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На місце події викликали карету швидкої та поліцейських. Однак медики нічим зарадити не змогли – лише констатували смерть невідомого.
Що сталося із чоловіком у патрульній поліції наразі не знають, пише Галас. Кажуть, що коли прибули на місце виклику, той уже мертвий лежав на тротуарі. Очевидці, припускають, що можливо у чоловіка трапився серцевий напад