Мешканець міста Тернопіль організував свою благодійну акцію. Допомогти дітям-сиротам запрошує усіх тернополян.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Інаціатор акції тернополянин Назар розповідає, що у нього просто з’явився вільний час, тому і надумав зайнятися корисною справою. Уже багато людей відгукнулися і долучилися до акції.
– Поки шо це маленька акція, але думаю із часом буде щось більше. Зараз в людей є багато речей, які їм не потрібні, але цим речам будуть раді у дитячих будинках. Думаю, що багато людей долучиться і разом ми принесемо щастя багатьом діткам, які не мають батьківського теплого слова, – коментує ініціатор акції Назар.
Долучитися до акції Назар запрошує у соцмережах: “Якщо у вас є дитячі книги, іграшки,одяг – напишіть у приват або у коментарі. І завтра можна було б зробити приємно для дітей, які живуть без батьків.”
Оскільки у Назара своє життя, то систематично відвозити подарунки малечі він не може, але коли має змогу, то займається благодійністю.
Усіх, хто захоче долучитися звертайтеся за номером 0961924878 Назар