В електронній петиції Тарас Троян просить місцеву владу забрати скейт-парк із “Циганки”, а також зменшити гучність радіо. Тернополянин вважає, що він не “вписується” у вигляд оновленого пляжу, – пише Доба.
– Забрати скейт-парк з “Циганки”, а також зменшити гучність радіо, адже воно не зовсім вписується в загальний вигляд, а стукіт від скейтів дуже гучний. Інший скейт-парк є біля ТЦ “Орнава”, там завжди мало людей, думаю, що одного скейт-парку вистачить цілком, – йдеться в петиції.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Наразі таку ідею підтримало всього три людини. Нагадаємо, що петиція має набрати 300 голосів. Тоді її розглянуть в міській раді.