На сайт Тернопільської міської ради звернулися батьки підопічних навчально-виховного комплексу №35. За словами батьків, дитсадок переповнений, не вистачає навіть ліжечок та стільців, діти  у змішаних за віком групах не можуть навчатися, а щомісяця від батьків вимагають плату за десятки послуг.

 Доброго дня! Звертаються до Вас батьки дітей, які відвідують ТНВК №35 (на Дружбі). В школі-садку склалась складна ситуація, яка не відповідає ніяким санітарним, гігієнічним, виховним і навчальним нормам!

 

По-перше. Наповнюваність груп! В цей заклад беруть всіх дітей, батьки яких “домовляться”. В закладі є групи де к-сть дітей від 36- до 58!!!!!!!. Як одна вихователька і одна няня може належним чином приділити кожні дитині час? Про яку гігієну може йти мова, коли 45 дітей після вулиці прийдуть до 2-х умивальників мити руки.(На що дивиться санстанція?).

В групах не вистачає шкафчиків для одягу, стільчиків, ліжечок і місця!!!!! для ліжечок для такої к-сті дітей.

 

По-друге. Наповнюваність класів. В класах до 36-ти дітей. Класні кімнати не розраховані на таку к-сть дітей. Вони набагато менші, ніж класи в школах. Про який нормальний шкільний процес може йти мова? Для чого набирають стільки дітей? Поруч є дві просторні школи! Через надмірне скупчення – висока захворюваність дітей.

 

По-третє. В групи садочку набираються діти різних вікових категорій – немає поділу на молодшу, середню, старшу. По якій програмі вихователям групи навчати і виховувати дітей 4-х, 5-ти, і 6-ти років? По-четверте. Ми розуміємо, що державне фінансування таких закладів мінімальне. І ми розуміємо, що ми повинні утримувати перебування наших дітей в закладі. Але увесь збір коштів має йти офіційно, на рахунки через банк. В т.ч. добровільно-примусові внески при вступі в садочок, щомісячна плата у фонд групи, фонд школи, плата за англійську, басейн, на ремонт, і навіть!!!! плата за харчування дітей. Чому у всіх закладах вкінці місяця батькам дають рахунки, які вони оплачують в банку, а ми всі вище перелічені кошти даємо в руки вихователям?

 

Слід відмітити, що претензій до вихователів і вчителів ми не маємо. Складаємо подяку їм за те, що в таких умовах, роблять все можливе для благополуччя наших дітей. Вимагаємо створення спеціальної комісії по перевірці даної установи і конкретних змін. Надіємось, що в час, коли боротьба з корупцією на першому місці в нашій державі, Ви не залишете це болюче питання, яке триває роки, без розгляду. В іншому випадку, будемо звертатись в пресу, в Міністерство Освіти і т.д. В Ваших руках здоров”я, виховання, розвиток наших дітей.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: