Пише, що майданчик , який був зруйнований кілька тижнів тому.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Це єдиний спортивний майданчик в цьому парку», – бідкається чоловік та пропонує встановити якийсь антивандальний варіант спортивних турніків, чи зробити нічне патрулювання в парку міліцєю для попередження випадків руйнування.