19 жовтня 2016 року о 15.00 у відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться година корисних порад «Чарує очі хризантеми цвіт».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Запрошуємо всіх, хто любить хризантеми та хоче дізнатися більше про них. Ви матимете чудову нагоду поспілкуватися зі спеціалістами з вирощування цих чарівних квітів.