Тернопільщина стовідсотково забезпечена тест-системами на TORCH-інфекції

Опубліковано:
17 Вересня, 2015 о 13:16

За державні кошти цьогоріч в повній мірі отримано за програмою централізовано імуноферментні тест-системи для центру та кабінетів планування сім’ї області на загальну суму 96480 грн. для обстеження населення з груп ризику, вагітних та новонароджених на TORCH-інфекції та інші інфекції, що передаються статевим шляхом.

 Тест-системи, отримані відповідно до наказів Міністерства охорони здоров`я України від 23.10.2014 № 747 “Про затвердження Розподілу імуноферментних тест-систем для досліджень сироватки крові на TORCH-інфекції та інші інфекції, що передаються статевим шляхом, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2014 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” за напрямом Державна програма “Репродуктивне здоров’я нації” на період до 2015 року” та від 25.11.2014 № 886 “Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров`я України від 23 жовтня 2014 року № 747”, розподілені поміж лабораторіями лікувально-профілактичних закладів області.

 

Про це повідомив прес-службу ДОЗ ТОДА головний спеціаліст – акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Олексій Федченко.

 

Він зазначив, що “кожен головний лікар медзакладу в області – персонально відповідальний за отримання імуноферментних тест-систем, їх належне збереження та раціональне використання”.

 

До слова, управління фінансово-економічного та програмного забезпечення департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щомісячно отримує звітність стосовно використання імуноферментних тест-систем за відповідно затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України формою.

 

Прохання до медиків про те, щоб “вони не направляли вагітних та підлітків для даного обстеження у приватні лабораторії, де, власне, обстеження на TORCH-інфекції та інші інфекції, що передаються статевим шляхом здійснюються на платній основі” висловила в.о. головного лікаря Тернопільського обласного профілактики і боротьби зі СНІДом Валентина Кушнір.

 

Вона зазначила, що КУТОР “Центр профілактики і боротьби зі СНІДом” проводить обстеження всієї диспансерної групи. Станом на 15 вересня за 2015 рік на TORCH-інфекції та інші інфекції, що передаються статевим шляхом обласним центром профілактики і боротьби зі СНІДом обстежено 348 чоловік.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: