Старанно та довго виготовляв свою модель-копію польської геофізичної ракети METEOR-3 Білоус Дмитро, вихованець гуртка ракето моделювання Почаївського будинку дитячої творчості та спорту (керівник Галанець В.Г.), – пише Терен.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Отримавши призове місце у відборі на обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» у 2016 році, ракета Дмитрика відправилася до Києва захищати те тільки його ім’я, а й представляти у цій сфері усю нашу область. Робота юного Дмитра гідно витримала пильні погляди суддів та принесла своєму власнику перемогу на Всеукраїнській виставці – конкурсі науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», повідомляє Типовий Кременець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернополян запрошують на “Козацьку звитягу”