Презентація пісні відбулася вчора, під час «Ліги сміху. ЗАХІД».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, Бідун Борис, П’янков Ігор та Кондратович Петро – учасники Студії гумору «WeekЕnd», у Тернополі вони часто виступають на весіллях і корпоративах.
Минулого року, на відомому телешоу «Розсміши коміка» тернопільські хлопці виграли 50 тисяч гривень. Їм вдалося зробити те, що під силу далеко не кожному – змусити Володимира Зеленського і Євгена Кошового не те, щоб посміхнутися, а відверто реготати.