Колектив Державного архіву Тернопільської області неодноразово виготовляв маскувальні сітки на бронетехніку. Далі волонтерська група «Схід та Захід єдині» доставляла їх бійцям АТО на передову: в Піски, Опитне, Щастя та на інші позиції.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тернопільські архівісти уже стали майстрами з плетення масксіток, яким вони займаються у вільний від роботи час. А нещодавно їм допомагали учні 6-А класу місцевої експериментальної школи мистецтв ім. Ігоря Герети разом зі своїм керівником Наталією Косминою. Плетення пішло весело та й дітям було цікаво.
Ігор КРОЧАК