Тернопільська обласна рада може спричинити в аптеці №78 «трьовладдя»

Опубліковано:
17 Вересня, 2015 о 08:43

У Тернопільській обласній раді повідомили, що 16 вересня постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства розгляне кандидатуру на посаду керівника комунальної аптеки №78.

 Погану славу отримало розпорядження голови обласної ради за підписом його першого заступника Сергія Тарашевського про зміну керівника комунального аптечного закладу в липні місяці. Нового в.о. завідувача аптеки Ольгу Жеруху не сприйняв колектив, вбачаючи у такій пертурбації «схему захоплення приміщення».

 

Голова облради Василь Хомінець 12 серпня на зустрічі з фармацевтами, представниками громадських організацій та профспілками запропонував вихід із скандальної ситуації. Було домовлено, що працівники не перешкоджатимуть роботі Ользі Жерухи, а також керівництво обласної ради  проведе пошук претендентів на посаду керівника аптеки №78 до 11 вересня. Подавати себе могли і члени колективу, й інші особи.

 

– Усі кандидатури будуть розглянуті на  відкритому засіданні профільної комісії з питань охорони здоров’я. Її рекомендації розглядатимуться на сесії, – йшлося вповідомленні обласної ради про підсумки тодішньої зустрічі.

 

Однак, поява чергового документу про нового керівника комунального підприємства може ще більше поглибити правову колізію в аптеці. Виникне «трьовладдя», запевняє директор Західної медико-правничої колізії Тетяна Паніжко.

 

– Я вважаю, що з правової точки зору це буде негативний прецедент, який несе за собою, так би мовити, трьовладдя. Тобто, Чехович Марія, яка призначена сесією виконувачем обов’язків і рішення сесії не відмінене. Жеруха Ольга, яка призначена розпорядженням голови обласної ради, розпорядження теж поки що діє. І на депутатській профільній комісії знову буде рекомендована третя особа. І ці всі рішення будуть діючі. Це призведе до того, що розгориться ще більший негатив при управлінні аптекою, – запевняє Тетяна Паніжко.

 

Юрист розповідає, що у Тернополі є уже аналогічна ситуація з одночасними керівництвом кількома особами.

 

– Наскільки мені відомо, є такий прецедент в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти. Там є два керівника і вони судяться між собою. Після появи рішення профільної комісії, яке несе рекомендаційний характер та, як наслідок, розглядатиметься на сесії  обласної ради, своє право в суді можуть доказувати вже троє осіб.

 

Попередній керівник аптеки Марія Чехович оскаржує розпорядження голови облради про своє «увільнення» в суді ». На наступному тижні розпочнуться судові засідання. Тому, на думку юриста, наразі не варто приймати профільній комісії поспішних рішень про нове призначення.

 

– Відомо, що на 22 вересня призначено судове засідання за позовом Марії Чехович до Тернопільської обласної ради про визнання недійсним розпорядження голови. І бажано дочекатися остаточного рішення суду чи правомірно займає Ольга Жеруха свою посаду в аптеці. А тоді вже вирішувати дане питання, – розповіла Тетяна Паніжко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: