Студенти у Тернополі контролювали місцеву владу

Опубліковано:
3 Жовтня, 2015 о 10:53

У Тернополі студенти стажувалися у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради. Протягом квітня-вересня вони були учасниками проекту «Спонукання та навчання молоді впливати на формування місцевої політики». За цей час  відвідували тренінги, спостерігали за роботою працівників та в результаті – розробили свої нормативно-правові акти для місцевого самоврядування.

 Проекти, які розробили учасники, об’єднали у збірнику. Реалізований проект громадською організацією Молодіжна Альтернатива. Проводиться він і у інших містах України тз метою навчити молодь здійснювати вплив на формування політики на регіональному рівні та залучити її до активної участі в управлінні державою шляхом вироблення місцевих політик.

 

Володимир Довганюк проходив стажування та написав одну із статей: «За спеціальністю я програміст, навчаюся на шостому курсі. Я б із задоволенням працював програмістом, але я розумію, що більша частина наших політиків не доросла до того рівня, щоб я міг на виборах проголосувати за них та віддати їм усе управління. Як громадянин я маю їх контролювати та підказувати правильний шлях. Саме тому я прийшов на це стажування, щоб більше дізнатися про свої можливості», – розповідає Володимир Довганю.

 

«Ми мали змогу зрозуміти усю систему, як працює Тернопільська обласна рада. Було цікаво спостерігати за роботою працівників, як готуються матеріали до сесії, як реєструються документи в електронну базу. Також ми аналізували нормативно-правові документи», – додає учасник проекту Ганна Лесів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: