Осман Камара, темношкірий студент з ТНЕУ, грає і співає українські пісні. Хлопець розповідає, коли він виступав з африканськими друзями, їх не зовсім сприймали.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Все змінилось, коли почали виконувати українське. Зараз Осман виступає на весіллях і забавах. Він каже, що коли збирався переїздити сюди, його попереджали: Україна дуже бідна, ніхто не дасть йому ані копійки. Втім, як переконався Осман, це не так.