Сьогодні голова Тернопільської ОДА Степан Барна підписав наказ про звільнення свого заступника Леоніда Бицюри. Звільнили “свободівця” згідно статті 10 закону України про ОДА.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тепер слід очікувати, що екс-заступник буде робити заяви про політичні переслідування. Хоча, “свободівець” мав би розуміти, що при зміні голови ОДА заступники теж міняються. Правда, чому так довго тягнув з цим Степан Барна ми не розуміємо…