Степан Барна: "Ми повинні забезпечити земельною ділянкою кожного учасника АТО" (Фото)

Опубліковано:
20 Серпня, 2015

Понад 500 земельних ділянок виділили  учасникам АТО у Тернопільській області. Це 383 ділянки призначені для індивідуального садівництва,  13 ділянок – для ведення особистого селянського господарства та 118 земельних ділянок – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 Як заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час наради з питань використання земельних ресурсів у Тернопільському районі, будь-які спекуляції та прояви корупції під час розгляду заяв військовослужбовців щодо виділення землі є неприпустимими.

 

«Усі учасники антитерористичної операції мають бути забезпечені земельними ділянками. Це наша принципова позиція і я не дам можливості заробляти під час процесу розгляду заяв та виділення землі для бійців, – наголосив Степан Барна. – Наші хлопці воюють не через вигоду, вони воюють за нашу незалежність. Тому ми повинні подбати про ці незначні компенсації для них. Спільними зусиллями облдержадміністрації та райдержадміністрацій вдалось забезпечити землею  514 учасників АТО, це досить високий показник у порівнянні з іншими областями. Наголошую, це реальні учасники бойових дій. Був випадок у Кременецькому районі, коли хотіли виділити ділянку підставній особі. На це відповідно зреагували правоохоронні органи».

 

 

Відтак, із Тернопільського району розпочинають проведення ревізії ефективності використання земельних ресурсів на території області. Здійснюватиме її комплексна група на чолі з головою облдержадміністрації, прокурором , начальником управління СБУ, начальником управління МВС. До слова, із Тернопільського району подали найбільше заяв на отримання земельної ділянки для бійців АТО.

 

«Є окремі сільські ради, які відмовляють військовослужбовцям у видачі ділянки, – продовжив Степан Барна. – Цей процес буде суворо контролюватися як керівництвом області, так і силовими структурами. Більше того, ми повинні максимально спростити процедуру оформлення документів для отримання виділених ділянок. За потреби – допомогти матеріально у вирішенні цього питання».

 

 

У свою чергу присутній на нараді заступник начальника управління СБУ в Тернопільській області Ігор Малярик повідомив про випадки, коли земельні ділянки для учасників АТО виділяли у непридатних для обробки і проживання зонах – на територіях заводів чи сміттєзвалищ. Цей аспект також відслідковуватимуть під час проведення ревізії.

 

 

Питання виділення земельних ділянок учасникам АТО будуть опрацьовувати у новостворених громадах, додав Степан Барна.

 

«Люди на місцях краще знають ситуацію. Тому вважаю, що цей процес стане ефективнішим, коли ним займуться також активні представники новостворених громад. Наголошую, об’єднання територіальних громад у Тернопільській області відбудеться, незважаючи на безвідповідальність частини депутатів обласної ради. Адже адміністративно-територіальна реформа є основою для розвитку економіки краю».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: