Вихідними днями співробітники Копичинської виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) разом із членами своїх сімей відпочили у Бакотській затоці Хмельницької області. Надзвичайна краса тамтешнього краю не залишила байдужими нікого. У програмі поїдки було багато яскравих моментів, усі милувались неперевершеною затокою.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Бакотська затока ― це заповідне озеро, яке утворилося на місці затопленого села Бакота під час будівництва Дністровської ГЕС. Нас зустріли різні розваги, купання, заплив на човнах і катамаранах, надувних качечках і матрацах для дітей, пляжний волейбол, а також риболовля, – розповідає старший лейтенант внутрішньої служби Копичинської виправної колонії (№ 112) Олександр Підсадний.
Всі могли помилуватись неповторними гірськими краєвидами старого міста Кам’янець-Подільського, мальовничими скелями, руїнами тамтешньої фортеці та старого замку. Острів, на якому знаходиться фортеця, оточений каньйоном. По каньйону протікає річка Смотрич, яка своєю течією утворює петлю. У замку дуже багато цікавого, усі змогли скуштувати смачні обіди, постріляти з лука, власноручно зробити монетку з відображенням замку, виготовити глиняні вироби у гончарні.
Завдяки допомозі первинної профспілкової організації Копичинської виправної колонії (№ 112) екскурсійні поїздки є можливими для співробітників установи разом із дітьми щороку.
В усіх працівників залишились дуже хороші враження від затоки та відпочинку.