Спільна робота заради оборони: Кременеччина бере участь у будівництві фортифікацій
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 12 Березня, 2026 о 10:20
23.06.2026
07:21:11
Останні тижні були особливо насиченими для представників Шумська територіальна громада та працівників міської ради.
Разом із колегами з Кременецький район вони долучилися до робіт зі спорудження фортифікаційних укріплень на сході України.
Участь громади у будівництві оборонних споруд — це важливий внесок у зміцнення обороноздатності держави, підтримку Збройних Сил України та безпеку мирного населення у прифронтових регіонах.
У Шумській громаді висловлюють подяку військовим за можливість працювати пліч-о-пліч задля спільної мети — захисту України.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026