5 грудня (субота) о 17.00 письменники Олексій Чупа та Вікторія Амеліна зустрінуться з читачами в Бучачі. Автори презентують свої романи «Акваріум» та «Синдром листопаду, або Homo Compatiens», що вийшли у серії сучасної української інтелектуальної прози «Вітражі» харківського видавництва «Віват». Організатори зустрічі Літературний центр імені Агнона спільно з «Їздець» та  VIVAT Publishing Ltd.

 

Місце презентації  – кав’ярня “Lavazza”.

 

Романи «Акваріум» та «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» дуже різні, як і їхні автори – і водночас дуже схожі, бо по-різному шукають відповіді на одні й ті питання. Диктатури, революції, теракти, війни. Це відбувається так далеко – і в той же час зовсім поряд із нами. Чи може людина щось змінити, або ж вона лише дрібна комашка, що тішиться ілюзією свободи, дивлячись на світ через скло акваріума? Чи можна й чи треба співчувати іншим – особливо, якщо ці «інші» далеко, і ми не поділяємо їхні переконання? Відповіді на ці запитання Вікторія Амеліна та Олексій Чупа шукатимуть разом зі своїми читачами.

 

Основною метою діяльності головного організатора зустрічі, Літературного центру імені Аґнона, який був заснований у липні 2015 року, є повернення літературної ідентичності Бучачу через постать Нобелівського лауреата з літератури, уродженця Бучача – Шмуеля Йосефа Аґнона.

 

Літературний центр імені Аґнона розвиває проекти у таких напрямках, як:

– літературні зустрічі та презентації книг;

– діяльність літературного клубу;

– літературні мандрівки Бучачем;

– освітні лекції;

– перекладацькі та видавничі проекти;

– проекти літературних обмінів.

 

Тетяна ІВАНІЦЬКА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: