Сім`ї загиблих учасників АТО мають можливість отримати житло

Опубліковано:
13 Серпня, 2015

11 серпня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Крисака відбулася робоча нарада щодо надання житла учасникам АТО та сім`ям загиблих військовослужбовців.

 

«Соціальний захист учасників АТО, їх родин – пріоритет влади, – наголосив Іван Крисак. – Є Постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня   2015 р. № 348 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов», є інші документи. Тому наше завдання – підійти відповідально до даної роботи».

 

Як поінформував заступник директора департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Олександр Королюк, головою обласної державної адміністрації підписано 2 розпорядження – «Про будівництво (придбання)  житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції» від 22 червня 2015 року та «Про  забезпечення житлом    осіб,  які брали безпосередню участь  в    антитерористичній    операції  та/або у забезпеченні її проведення» від 6 липня 2015 року.

 

«Згідно з розпорядженнями, структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації отримали відповідні доручення, – констатував Олександр Королюк. – Ми проаналізували отриману інформацію. Наразі покращення житлових умов потребують 3 родини загиблих військовослужбовців з Тернопільщини».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Сергій Гаріян
20:10, 20 Травня, 2024

Лікар Сергій Гаріян: «З початку війни ми прооперували майже десять тисяч військових»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: