Рівень води у тернопільських річках – найнижчий за 50 років. Про це говорять фахівці, які не один рік пропрацювали у системі водних ресурсів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тривала спека та посуха можуть стати причиною екологічної катастрофи, адже низький рівень води може призвести до понаднормового забруднення природніх водойм зовнішніми стоками, що також може вплинути на якість питної води. Крім того, висихають колодязі.
За словами начальника департаменту екології і природних ресурсів Тернопільської ОДА Ореста Сінгалевича органи влади та місцевого самоврядування мають бути готовими до підвезення питної води у випадку загрози безперервному постачанню питної води, — пише “Політичний Збараж”.