Проти першого заступника голови Тернопільської облради можуть «завести справу»

Опубліковано:
22 Липня, 2015

У аптеці №78 знову було гаряче. Вдруге колектив комунального підприємства відмовив визнати «протеже» Сергія Тарашевського Ольгу Жеруху своїм керівником. Такий розвиток подій може загрожувати закриттю аптеки через неможливість здійснювати фінансові перерахунки. Крім цього виявилося, що Ольга Жеруха орендує комунальне приміщення колишньої аптеки за копійки.  

 Нагадаємо, Розпорядженням голови Тернопільської обласної ради за підписом першого заступника від 15 липня 2015 року №133 Ольгу Жеруху призначено в. о на посаді директора аптеки №78. На момент «увільнення» попередній керівник Марія Чехович перебувала у відпустці. Її наказу про відпустку ніхто не скасовував. А також керівництво облради про істотні зміни праці Марію Чехович попередньо не повідомляли.

 

Призначення 24-річної дівчини відбулося за два дні з моменту подачі нею заяви від 13 липня. Заяву розглядала постійна комісія депутатів при Тернопільській обласній раді на чолі з Володимиром Курилом.

 

Володимир Курило визнав в коментарях ДОБІ, що жодних необхідних документів Ольгою Жерухою, визначених Наказом МОЗ України від 29.03.2002 №117, на розгляд комісії не надавалося.  Проте комісія рекомендувала голові облради призначити молоду особу керівником аптеки.

 

Після чергового представлення «протеже Тарашевського» колектив комунального закладу звернувся до правоохоронних органів на дії першого заступника голови облради. У вчинках обласного чиновника щодо аптеки працівниками закладу вбачаються ознаки зловживання службовим становищем в супереч охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян. Також Марія Чехович готує позов в суд на скасування згаданого розпорядження.

 

Та поки триватимуть суди і пересуди перед аптекою нависла нова загроза.

 

– Я зараз не можу здійснювати ніяких банківських операцій. Для перерахунків через банк потрібен підпис керівника, – поділилась проблемою головний бухгалтер аптеки Наталія Шимечко.

 

Сергію Тарашевському добре відомий цей факт. Таким чином він може тиснути на колектив підприємства визнати повноваження Ольги Жерухи.

 

Разом з тим, виявилося, що Ольга Жеруха має тісні зв’язки з обласним керівництвом. 24-річна дівчина стала переможцем в конкурсі на право оренди приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області. Конкурс відбувся 11 червня 2015 року.

 

За інформацією конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області, фізична особа-підприємець Жируха Ольга Василівна отримала в оренду приміщення у місті Теребовля, загальною площею 140,9 кв. м. У даному приміщенні раніше знаходилась обласна комунальна аптека №55.

 

Згідно інформації, розміщеної на новому сайті обласної ради, орендна плата для Ольги Жерухи становитиме 5,25 грн. в місяць(!). Що оплата здійснюється в розрахунку за квадратний метр не вказано.

IMG_8668

gfghfh

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: