Незважаючи на економічну ізоляцію окупованих територій на Донбасі, туди продовжує надходити свіжа продукція концерну “Рошен”. Про це свідчить відео, зняте журналістами ОстроВа в Донецьку.
Зайшовши в найближчі до свого місця проживання два магазини, журналіст побачив і зняв ящики з цукерками “Рошен”, випуск яких датований, найраніше – вереснем минулого року, а найпізніше – початком липня року нинішнього.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Цукерки продаються за цінами, позначеним як у гривні, так і в рублях.