Протягом серпня цього року платники податків області сплатили до зведеного бюджету 304,7 млн грн. За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, це на 113 млн грн або на 58,9% більше, ніж у серпні минулого року, та на 90,2 млн грн більше від очікуваного.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, впродовж місяця платники спрямували до державного бюджету понад 25 млн грн податку на прибуток, 86,6 млн грн податку на додану вартість, 3,6 млн грн акцизного податку, 26,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 10,4 млн грн військового збору. До місцевих бюджетів в серпні цього року надійшло 146,6 млн грн, що на 31,4 млн грн більше прогнозного показника.