«Автомобіль суттєво перешкоджає руху транспортних засобів», – таке повідомлення на планшет патрульні отримали сьогодні, близько 16-ї години. Екіпаж відразу виїхав на вулицю Перля. На місці події полісмени виявили залишений на смузі руху Chrysler 300, який суттєво заважав іншим учасникам дорожнього руху.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Авто евакуювали на арештмайданчик, на який згодом прийшов власник. На водія патрульні винесли постанову за ст.122 ч 3 КУпАП. Санкція цієї статті передбачає штраф у розмірі 510 гривень.
Управління патрульної поліції Тернополя звертається до всіх власників авто. Дотримуйтесь ПДР та культури на дорогах – це Ваша безпека та порядок у рідному місті!