У селі Великі Куськівці Лановецького району наче настала кара Господня, адже жителів сколихнуло дві жахливі трагедії, які стались одночасно.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Куськівчани поховали Артема Зиска, хлопця, який ціною власного життя врятував друга. Біда сталась 13 липня у Санкт-Петербурзі
Ще одна трагедія, яка не вкладається у рамки людської свідомості, сталася із 25-річним Володимиром, жителем села Великі Куськівці. Односельчани розповідають, що батько Володимира прийшов додому у стані алкогольного сп’яніння та розпочав сварку із дружиною, піднімаючи на неї руку. Син Володимир втрутився, захищаючи матір і відтягнув батька. Після цього нетверезий чоловік вхопив у руки ніж і кинувся на сина, наздоганяючи його на подвір’ї, а тоді наніс смертельний удар у груди. Врятувати життя молодого чоловіка не змогла ні сільська фельдшерка, ні швидка допомога.
Приголомшує те, що це все вчинив рідний батько, а у Володимира залишилась вагітна дружина, яка у ці дні мала народити йому немовля.