Пʼята зима на війні обіцяє бути феєричною
- Опубліковано: Юрій Сиротюк
- —
- 18 Січня, 2026 о 19:13
Путін після 4 років «возіння по партеру» так і не зміг в бійці один на один здолати Україну.
Навіть за наявності союзників, які надавали ефективну зброю, підтримку живою силою і технологічний тил.
Тому переключився на виключення з гри і так не рішучих союзників України.
Першим призом став Трамп, який зайняв лінію нейтралітету (тобто дозволив росії продовжувати реалізовувати свої загарбницькі плани без загрози розширення санкцій).
Так путін здобув подовження часу для реалізації своїх диявольських планів.

Але і це не допомогло, коаліція супер нерішучих європейських партнерів України все-одно заважала на думку путіна його планам в Україні.
Розвалити європейську єдність шляхом вливання шалених коштів на підкуп політиків, інформаційно-псохологічні та диверсійні операції швидкого результату не дали.
Тому, щоб вибити Європу з гри відкрито другий Гренландський фронт.
Він за очікуваннями путіна мав би остаточно відволікти Європу від уваги і здатності ефективно впливати на хід російсько-української війни.
Тим часом ковровими бомбардуваннями електро та тепло генераційної та постачальних мереж путін хоче вимкнути налаштованість українців до спротиву та перевести енергію нації на внутрішню боротьбу.
І навіть в цих умовах ідеального геополітичного шторму путіну потрібні ті, хто зустрічатиме його з короваєм.
Бо як виявилося без активації пʼятої колони, без сотників носів, навіть в умовного повного оточення, Україна чинить спротив.
Тому тре валити країну зсередини.
І тут серед троянських коней в обложеній фортеці думаю ми побачимо надзвичайно цікавих пересонажів.
Але мій посил наразі один.
Путін попри чисельну перевагу в усьому, не може досягти перелому на фронті.
Ми тримаємось.
Важливо щоб тримався і тил.
А там як любить говорити мій побратим «Москоріз»:
“Путін мріє про «буфер», а дістане куфер із нашими кулаками, до осені зітремо ворога, до зими зарубаймо!».
І памʼятайте війна (особливо затяжна) – це про настрій:)
Ми не впливаємо на погоду за якої воювати, і термінів скільки це потрібно робити.
Ми можемо єдине – обирати настрій з яким воюватимемо за будь-якої погоди.
Повірте, з хорошим настроєм це робити краще.
Нас нікому ззовні не зламати, а ламатися зсередини ми просто не маємо права…
Тому хай помовчать америки й росії – спокійно робімо свою роботу.
Стиснути нерви в кулак і бити ворога.
До кінця року може кардинально змінитися і геополітична погода і спроможності путіна.
А наразі, нам робити своє…
Юрій Сиротюк
11:26, 11 Січня, 2026
18:57, 8 Січня, 2026
23:05, 6 Січня, 2026