Медичні заклади Тернопільської області поділять на три округи. Про це заявив керівник управління охорони здоровʼя Тернопільської обласної адміністрації Володимир Богайчук.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами Богайчука, головні госпітальні округи діятимуть у Тернополі, Кременці та Чорткові. Ці лікарні є одними з найбільших і транспортне сполучення з ними найкраще.
Така реформа, на думку, керівника управління охорони здоров’я, підвищить ефективність надання медичних послуг в регіоні.
Також Володимир Богайчук зазначив, що для початку реформування медицини краю необхідно небагато часу, тому оновлення слід очікувати вже у серпні-вересні поточного року.
Що стосується фінансування, то оплата буде здійснюватися за фактично надані послуги, а кошти виділятимуться безпосередньо на пацієнта, а не на медзаклад.