Хабарників вистачає у будь-якій сфері. Про це свідчать результати роботи обласної прокуратури та інших правоохоронних органів. За півроку, що минули, працівниками правоохоронних служб за корупцію до кримінальної відповідальності було  притягнуто 41 особу.

 

– Серед притягнутих до кримінальної відповідальності є 7 державних службовців, – зазначив Олександр Мартинюк, прокурор Тернопільської області. – Це керівники виконавчої та реєстраційної служби, також керівник підрозділу ода, головний бухгалтер управління УМВС, які незаконно привласнювали бюджетні кошти. Є також 4 міліціонери, податківець, 3 посадовці органів місцевого самоврядування, 8 працівників лікувальних установ, у тому числі два головних лікаря, ряд працівників юридичних осіб публічного права. За останній місяць вже сім осіб притягнуті до кримінальної відповідальності за одержання неправомірної вигоди. Притягнуто до кримінальної відповідальності двох слідчих райвідділів міліції за отримання неправомірної вигоди. Також припинено діяльність головного державного податкового ревізора-інспектора Тернопільської ОДПІ, який одержав неправомірну вигоду в сумі 20 тисяч гривень. Обвинувальний акт щодо нього скерований до суду і провадження розглядається в суді.

 

Факти корупції, як зазначив Олександр Мартинюк, виявляють практично у всіх сферах соціального життя: у банківській –1, АПК –1, освіти – 2, охорони здоров’я –9, земельних відносин –3, охорони довкілля –5, бюджетній системі – 10, транспорту –5.

 

Виявляють у прокуратурі і факти адміністративно-караної корупції. Впродовж 2015 року скеровано для розгляду до суду 62протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією. До відповідальності з накладенням штрафу притягнуто 49 осіб.

 

Ольга Трач

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: