В Тернополі вже входить в звичку використовувати на виборах так звані “чорні” технології.

 Їх суть полягає в тому, щоб очорнити опонента, але зробити це анонімно, або чужими руками, або так, щоб подумали на кого завгодно, лише б не на реального замовника.

Але практично за кожним “чорним” вкидом інформації спостерігаються вуха тих, кому це може бути вигідно і хто це реально може потягнути фінансово.

Зовсім непомітно вийшла в Тернополі чергова “газета” без жодних вихідних даних, в якій невідомі “автори” ллють бруд на Гриценка і Ландяка та Садового і Пастуха.

Чергові “факти” подані в “правильному” напрямку.

Якщо відкинути те, що там написано, а зосередити свою увагу на тому, кому це вигідно і хто готовий вкладати десятки тисяч гривень в один випуск такої “газети”, то напрошуються цікаві висновки.

Треба визнати, що поява “чорного” піару напряму повязана з виборами.

Головною дійовою особою на виборах в обласному центрі досі залишається діючий поки що міський голова свободівець Сергій Надал. Він же і найбільше зацікавлений в тому, щоб очорнити своїх можливих конкурентів.

Саме з командою Надала повязують появу таких сайтів як versii.te.ue, ternopil.te.ua та вихід газети “Тернопільська правда”, де невідомі нікому люди, представившись редакторами, пробували оправдати відсутність обовязкових для газети реквізитів.

Згодом стало відомо, що Сергій Надал викупив одну з тернопільських газет, яка перебувала на той час у фінансвоій скруті. Вже за парту тижнів, ця газета потрапляє в скриньки тернополян з дуже подібними текстами, які містилися і в попередній скандальній газеті “Тернопільська правда”.

І от два тижні тому знову скриньки тернополян засмітили “гезетою” з відверто провокаційними текстами проти Садового і Пастуха та Гриценка і Ландяка (на фото). Саме їх експерти розглядають як можливих кандидатів на посаду міського голови та, відповідно, конкурентів Сергія Віталійовича.

Таким чином, збіг усіх цих фактів все чіткіше доводить, хто може стояти за всією “чорнухою”, яка ллється на конкурентів.

І це не говорячи про масові атаки на сайти, як тільки там зявиться новина з критикою роботи пана Надала.

 

 

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”
21:19, 18 Червня, 2024

Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: