Надал виділив для учасників АТО небезпечні ділянки

Опубліковано:
29 Серпня, 2015 о 11:37

Перевірити якість та безпечність земельних ділянок, виділених учасникам АТО на вулицях Микулинецька та Микулинецька-бічна, вимагають волонтери групи “Схід та Захід єдині”. У відповідні служби вони вже надіслали депутатське звернення, аби ті провели експертизу та виголосили незалежну експертну оцінку. Так волонтери намагаються  спростувати або ж підтвердити чутки про те, що ці земельні ділянки – забруднені промисловими відходами та непридатні для життя та ведення господарства. І переконані: наші бійці заслуговують лише на найкращу землю.

 Виділена тернопільським учасникам АТО земля – забруднена і непридатна для життя та господарства. Це чутки, правдивість яких перевіряють учасники волонтерської групи “Схід та Захід єдині”. Зокрема, це стосується земельних ділянок, виділених згідно з рішенням Тернопільської міської ради від 30 червня 2015 року на вулицях Микулинецька і Микулинецька-бічна.

 

Ця земля, вона знаходиться, якщо ви орієнтуєтесь по Тернополю недалеко від так званого цукрового заводу “Поділля” і є неофіційні дані того, що на цю землю, на цю територію, могли бути викиди або зливи певних відходів цього виробництва, – розповідає активістка  волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” Ружена Волянська

 

Згідно законодавства боєць можна написати заяву і відмовитись від виданої землі, проте альтернативної ділянки більше не виділять, каже Ружена Волянська. Тож бійці, залучившись допомогою волонтерів, просять провести незалежну експертизу, щоб визначити безпечність вже тепер їхньої землі. Разом вже надіслали депутатський запит до голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України і головного лікаря Тернопільської санстанції. І попросили у десятиденний термін перевірити інформацію, взяти їх питання на контроль та провести експертизу не на паразити та глисти, а повну санітарну.

 

Санітарно-епідеміологічну експертизу про відсутність або наявність в цій землі, де повинне вестись домашнє або інший вид господарства нашими учасниками, експертизу на наявність або на вміст в ній токсичних, бактеріологічних або інфекційних якихось певних збудників, – каже активістка  волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” Ружена Волянська.

 

Це земля, яка виділяється, планується виділятись, на цій землі жити людям. І хочеться просто знати наскільки вона безпечна, наскільки вона придатна. Ми не хочемо якогось там зайвого тиску, галасу. Просто скажіть нам правду, – каже учасник бойових дій Володимир Свистун

Володимир Свистун серед тих бійців, яким землю не виділили взагалі, хоча він вже кілька місяців, як відслужив. Тож ще одне звернення – до голови Тернопільської облдержадміністрації та міського голови, аби надати інформацію щодо вжитих заходів із розширення меж Тернополя. Бо сподіваються, що  хороші земельні ділянки, яких варті бійці, є в межах міста. І формують реєстр бійців, які залишились без землі, аби разом вирішувати це питання.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: