Група дітей з Великоновосілківського району Донецької області прибула до Тернополя. Позавчора гості зустрілися з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною і поділилися своїми враженнями від перебування на тернопільській землі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Діти розповіли, що майже усі купили собі тут вишиванки й добре знають про вертеп та коляду на Різдво. Відтак вони отримали запрошення приїхати до нас ще й взимку.
«Наша спільна мрія — це не тільки приймати дітей з території, де поряд війна, – зазначив керівник департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ТОДА Віктор Мацикур. — Ми хочемо, аби й наші діти теж могли їздити на Донеччину, відпочивати та переймати місцеві традиції на мирній українській землі».
Донецькі діти отримали подарунки на пам’ять, а наступного дня, 11 липня, вирушили на екскурсію до Львова.