Про те, що в Збаражі у відстійнику цукрового заводу виявлено тіло, поліцейських повідомив телефоном невідомий чоловік.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Правоохоронці встановили, що загиблий – 26-річний житель району, якого розшукували як безвісти зниклого.
Відомо, що молодий чоловік ніс службу в військовій частині в Мукачево. Додому на Збаражчину приїхав у відпустку. В жовтні про його зникнення правоохоронців повідомили рідні. Інформацію поліцейські зареєстрували в журналі єдиного обліку.
Причини смерті молодого чоловіка поліцейські допоки встановлюють. Тривають експертизи, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.