З початку 2016 року на Тернопільщині виявлено 493 вибухонебезпечних предмети часів другої Світової війни. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС, – пише Тернопільска Липа.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Останнє повідомлення про небезпечну знахідку надійшло 22 вересня з Бучацького району, де близько 16 год. у лісі поблизу с. Старі Петликівці місцеві мешканці натрапили на 2 вибухонебезпечних предмети. Як з’ясувалось згодом, це були 72-міліметровий атилерійський снаряд та 50-міліметрова мінометна міна.
Про знахідку повідомили рятувальників. До місця події направлено фахівців групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області. Після детального обстеження прилеглої території всі виявлені ними вибухонебезпечні предмети будуть вилучені та знищені в безпечному місці, шляхом контрольованого підриву.