Прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно лікаря акушера-гінеколога Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги за фактом одержання неправомірної вигоди.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Встановлено, що медик отримала неправомірну вигоду у сумі 5 тис. 800 грн. за успішне проведення операції пацієнтці.
За результатами досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду за ч. 3 ст. 354 КК України (одержання працівником підприємства, установи чи організації, який не є службовою особою неправомірної вигоди).