Про це повідомив перший заступник керівника Міжвідомчого обласного координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції – начальник Управління ДСНС України в області, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей під час чергового засідання штабу.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«У Тернопільській області зареєстровано 2601 внутрішньо переміщену особу. (з них 666 неповнолітніх):АР Крим – 155 осіб; райони проведення АТО – 2446 осіб. Всі прибулі тимчасово розміщені в приватному секторі, об’єктах соціального захисту та готелях області.
Також в області готові прийняти ще 298 осіб у 27 об’єктах державної і комунальної власності, з них: дітей – 175; інвалідів та осіб похилого віку – 105; хворих, що потребують стаціонарного лікування – 18.
Робота щодо зустрічі та соціального забезпечення вимушених переселенців триває та знаходиться на постійному контролі обласного Міжвідомчого координаційного штабу», – йдеться у повідомленні.