Село Трьохізбенка в Луганській області було розділене лінією фронту близько року тому. Одна половина району, до якого відноситься село, залишилася на території, підконтрольній сепаратистам. Інша — під захистом українських військових.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Від самого райцентру Трьохізбенка відрізана вже рік. По інший бік залишився психдиспансер, в якому працювали багато місцевих жителів, районна лікарня, куди звозили хворих з усіх довколишніх сіл, а також міліція та пожежна частина.
Відео спеціального проекту Радіо Свобода і «Настоящее Время».